درباره ما

  • آژانس هوایی مانی گشت

    مانی گشت

    شرکت خدمات مسافرتی و هوایی مانی گشت تهران در 81/5/11 تاسیس شده است حدود 16 سال از عمر آن می گذرد، در سال 1386 عضو یاتا ( انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی ) گردیده است.
شرکت خدمات مسافرتی و هوایی مانی گشت تهران در 81/5/11 تاسیس شده است حدود 16 سال از عمر آن می گذرد، در سال 1386 عضو یاتا ( انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی ) گردیده است و همینطور عضو صنف میراث گردشگری می باشد و در زمینه فروش بلیط های هوایی خارجی و داخلی و اجرای تورهای خارجی در مسیرهای خاص خود فعال می باشد. این شرکت در ابتدا تنها مسیرهای خاص و محدودی را بازار هدف خود قرار داده بود اما با گذشت زمان و کسب دانش و اطلاعات بیشتر درباره ی مسیرهای خاص امروزه تنوعی از پکیج های خاص و منحصر بفرد را به مسافرین عزیز ارائه می دهد. همینطور رزرو هتل در تمام دنیا ، اخذ ویزا ، اخذ وقت سفارت ، پیکاپ پاسپورت و صدور بلیط قطار در اروپا از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد.
iataمیراث فرهنگی
تعیین وقت سفارتخانه

تعیین وقت تمامی سفارتخانه ها

خدمات بروز و آنلاین به مشتریان

تژانس هوایی مانی گشت امکان صدور بلیط بر روی کلیه خطوط داخلی و خارجی را دارا می باشد. ارائه نرخ های ویژه و مناسب برای مسیر های اروپایی و آمریکای شمالی از جمله خدمات این آژانس می باشد، و همچنین خدمات CIP فرودگاهی را نیز ارائه می دهد.

رزرو ویزا و هتل

راهی مطمئن و آسان برای رزرو هتل در سراسر دنیا

انواع تور

مالزی / سنگاپور / پینانگ / لنکاوی / بالی / دبی / تایلند / بانکوک / پوکه / استانبول / گرجستان / اروپا / برزیل / مراکش / آفریقای جنوبی / سریلانکا / جزایر قناری

مشاوره

مشاوره در زمینه خرید بلیط ، رزرو هتل و انتخاب تور برای انواع جشن ها و نمایشگاه ها

این نوشته را به اشتراک بگذارید